BUREAU

Het bureau van de NVvP verzorgt alle uitvoerende en ondersteunende taken voor de vereniging. Aan het hoofd van het bureau staat de directeur. Het bureau richt zich op het voorbereiden en uitvoeren van besluiten van het verenigingsbestuur, het ondersteunen van de afdelingsbesturen, platformcoördinatoren en commissies, alsmede het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden ter realisering van de doelstellingen van de vereniging.

Directie

Noortje Sax
Directeur
030 - 899 0451
n.sax@nvvp.net

 
Riëtte Habes
Bestuurs- en directiesecretaresse
(ma, di, wo, vr)
030 - 899 0451
directiesecretariaat@nvvp.net 

 
Evelyn Mynott
Bureaumanager
(ma t/m do)
030 - 899 3139
e.mynott@nvvp.net

 
 
Secretariaat

Laura van der Wurf
Secretaresse
(ma, di, do, vr)
030 - 899 0086
secretariaat@nvvp.net


Lisantha Bijker
Secretaresse
(di, wo, vr)
030 - 899 3139
secretariaat@nvvp.net
Janey Lefering
Medewerker Kwaliteitsvisitatie
(ma, di, do, vr-ochtend)

030 - 899 3139
visitatie@nvvp.net

 
Beleid

Thea ten Broek
Senior Beleidsadviseur
(ma t/m vr)
06 45 72 99 41
t.tenbroek@nvvp.net



Dianne van der Graaf
Senior Beleidsadviseur
(ma t/m do)
030 - 899 3139
d.vandergraaf@nvvp.net 
Maarten Oosterkamp
Beleidsadviseur a.i.
(di, wo)
06 - 28 84 94 40
m.oosterkamp@nvvp.net 

Ismay Veldhuijsen
Beleidsadviseur a.i.
(di t/m vr)
030 - 899 3139
i.veldhuijsen@nvvp.net 

Laura Oterdoom
Beleidsadviseur
(ma t/m do)
06 - 30 52 82 11
l.oterdoom@nvvp.net 
Sanne Josso
Junior Beleidsadviseur
(ma, di, do, vr)
030 - 899 0083
s.josso@nvvp.net

Jeroen van Kampen
Junior Beleidsadviseur
(ma, di, do, vr)
06 - 15 08 10 93
j.vankampen@nvvp.net 

 
Communicatie

Hilke Verdijk
Communicatieadviseur
(ma, wo, vr)
030 - 899 3139
h.verdijk@nvvp.net 


Maaike Wolswijk
Communicatiemedewerker
(ma-ochtend, di-ochtend, do, vr)
030 - 899 3139
m.wolswijk@nvvp.net 

Paulien Boogaard
Pers en Media Adviseur
(ma, di, do)
06 - 11 92 02 11
p.boogaard@nvvp.net 
Hoeman Pahlavan Bagheri
Congresmanager
(ma t/m vr)
030 - 899 3139
h.pahlavanbagheri@nvvp.net 


Administratie

Linda Hilhorst
Senior Medewerker Financiële Administratie
(ma t/m vr)
030 - 899 0084
l.hilhorst@nvvp.net 



Karin van den Tempel
Medewerker Financiële Administratie
(ma t/m wo)
030 - 899 0088
administratie@nvvp.net 


Lianne van der Meer
Redactiebureau Tijdschrift voor Psychiatrie
(di t/m vr)
030 - 899 0080
info@tijdschriftvoorpsychiatrie.nl