Bureau

Het bureau van de NVvP verzorgt alle uitvoerende en ondersteunende taken voor de vereniging. Aan het hoofd van het bureau staat de directeur. Het bureau richt zich op het voorbereiden en uitvoeren van besluiten van het verenigingsbestuur, het ondersteunen van de afdelingsbesturen, platformcoördinatoren en commissies, alsmede het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden ter realisering van de doelstellingen van de vereniging.

Redactiebureau Tijdschrift voor Psychiatrie
Lianne
Lianne Meer, van der

(di t/m vr)
030 - 2823780
info@tijdschriftvoorpsychiatrie.nl

Senior Beleidsadviseur
portret 1 2018
Drs. Renske Vels, van

(ma-och, di t/m do)
06 - 11055328
r.vanvels@nvvp.net

Projectmedewerker
sanne
Sanne Josso

(ma, di, do, vr)
030 - 2823314
s.josso@nvvp.net

Junior beleidsadviseur
Marilon Roelofs MA

(ma, di, do, vr)

m.roelofs@nvvp.net

Senior Beleidsadviseur
Senior Verenigingssecretaresse
Linda bewerkt
Linda Hilhorst

030 - 2823876
l.hilhorst@nvvp.net

Communicatieadviseur
Beleidsadviseur
Lindsey berwerkt
Lindsey Kurt - Grotenhuis MA

(ma, di, do, vr)
030 - 2823896
l.kurt@nvvp.net

Senior Beleidsadviseur
Machel bewerkt
Mr. Machel Nuyten

(ma, di, do, vr)
06 - 11439842
m.nuyten@nvvp.net

Communicatieadviseur
Secretaresse
Jamila
Jamila Provaas

030 - 2823320
j.provaas@nvvp.net

Directeur
Noortje bewerkt
Drs. Noortje Sax

030 - 2823876
n.sax@nvvp.net

Communicatieadviseur
Hilke bewerkt
Drs. Hilke Verdijk

(ma, wo, vr)
030-2823893 
h.verdijk@nvvp.net

Controller
Administratief medewerker
Jose bewerkt
José Rutten

(di, wo, do)
030 - 2823897
j.rutten@nvvp.net

Senior Beleidsadviseur
Cisca bewerkt
Dr. Cisca Joldersma

(ma t/m do)
06 - 15466962
c.joldersma@nvvp.net

 

Congresmedewerker
Liesbeth bewerkt
Liesbeth Gangelen, van

(ma, di, do)
030 - 2823781
l.vangangelen@nvvp.net