Bureau

Het bureau van de NVvP verzorgt alle uitvoerende en ondersteunende taken voor de vereniging. Aan het hoofd van het bureau staat de directeur. Het bureau richt zich op het voorbereiden en uitvoeren van besluiten van het verenigingsbestuur, het ondersteunen van de afdelingsbesturen, platformcoördinatoren en commissies, alsmede het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden ter realisering van de doelstellingen van de vereniging.

Redactiebureau Tijdschrift voor Psychiatrie
Lianne
Lianne Meer, van der

(di t/m vr)
030 - 2823780
info@tijdschriftvoorpsychiatrie.nl

Senior Beleidsadviseur
portret 1 2018
Drs. Renske Vels, van

(ma-och, di t/m do)
06 - 11055328
r.vanvels@nvvp.net

Junior Beleidsadviseur
sanne
Sanne Josso

(ma, di, do, vr)
030 - 2823314
s.josso@nvvp.net

Bureaumanager
Evelyn Mynott

(ma t/m do)
030 - 2823303
e.mynott@nvvp.net 

Communicatiemedewerker
Rachid Belkhir

(ma, di, wo, vr)

030 - 2823876
r.belkhir@nvvp.net

Senior Verenigingssecretaresse
Linda bewerkt
Linda Hilhorst

030 - 2823876
l.hilhorst@nvvp.net

Financieel administratief medewerker
Karin Tempel, van den

(ma t/m wo)
030 - 2823897
administratie@nvvp.net

Beleidsadviseur
Lindsey berwerkt
Lindsey Kurt - Grotenhuis MA

(ma, di, do, vr)
030 - 2823896
l.kurt@nvvp.net

Junior secretaresse
Laura Wurf, van der

(ma, wo, vr)
030 - 2823060
l.vanderwurf@nvvp.net

Junior secretaresse
Sarah Hilkemeijer

(di, wo, do)
030 - 2823303
s.hilkemeijer@nvvp.net

Secretaresse
Jamila
Jamila Provaas

(ma t/m do)
030 - 2823320
j.provaas@nvvp.net

Directeur
Noortje bewerkt
Drs. Noortje Sax

030 - 2823876
n.sax@nvvp.net

Communicatieadviseur
Hilke bewerkt
Drs. Hilke Verdijk

(ma, wo, vr)
030-2823893 
h.verdijk@nvvp.net

Controller
Administratief medewerker
Senior Beleidsadviseur
Cisca bewerkt
Dr. Cisca Joldersma

(ma t/m do)
06 - 15466962
c.joldersma@nvvp.net

 

Congresmedewerker
Liesbeth bewerkt
Liesbeth Gangelen, van

(ma, di, do)
030 - 2823781
l.vangangelen@nvvp.net